Set kemijskih mlaznica za pranje visokog tlaka 3X, Podesiv Dispenzer za Sapun, brzi priključak 3/8", Сифонный crijevo duljine 10 metara

3 x Kemijske mlaznice

3. Ako nema problema, molimo vas da ostavite nam 5 zvjezdica pozitivne kritike.Vaša tvrdnja je naša najveća motivacija ! ! !

maksimalno 4000 funti po kvadratnom inču pri brzini od 2-5 GPM

Omogućuje korištenje više širok izbor kemijskih tvari

2. Za veliko/direktne narudžbe, ako imate bilo kakve ideje o cijenama ili pakiranje, molimo vas da nas kontaktirate unaprijed, mi ćemo vam pružiti najbolju uslugu, kako bi se zadovoljile vaše zahtjeve.

NAPOMENA: ako vaša perilica rublja ili crijevo imaju veze M22 ili 1/4 inča, molimo vas, nabavite kabel adapter odvojeno.Obratite pažnju na strelicu smjera strujanja u mlaznici i ne postavljajte ga u obrnutom smjeru.

1. Molimo vas da pažljivo provjerite upućivanje i roba, kada ste dobili da biste bili sigurni da nemate problema.

Samo navedena sadržaj upućivanje, druge robe nisu uključeni u cijenu.

1. Za naručivanje direktne isporuke, molimo vas, označite "izravne rezervacije isporuku," mi smo poredane prioritete.

Podesiv protok - povećavajte ili smanjujte broj химиката po potrebi.

сифонный crijevo 3 x 10 metara, s filterom

Maksimalna brzina okretaja: 5

Mi smo pouzdan prodavač, i imamo profesionalna aftermarket za sve naše običaje.Ako imate bilo kakvih pitanja u vezi vaše narudžbe, molimo vas da nas unaprijed kontaktirate, mi ćemo uvijek biti ovdje dok ne dobijete zadovoljan odgovor.

3 x 3/8-inčni защелкивающаяся kvačilo

3 x 3/8-inčni interni защелкивающаяся kvačilo

O послепродажном održavanje

Komplet uređaja za sapun opremljen завинчивающимся ventilom koji omogućava podešavanje stupanj razrjeđenja i povećava efikasnost podloške.

6 x фторопластовых trake

Nazivna lb/sq palac: 1600-4000 funti po kvadratnom inču

O Plaćanju

Pružamo dobar proizvod po najboljoj cijeni, mi podržavamo veleprodaja/direktan nalog za isporuku

filter koji se stavlja u posudu za kemikalije, što vam omogućuje da koristite razne kemikalije, ne uzrokuju štetu na vašem pumpu

Ako naiđete na bilo kakav problem prilikom plaćanja, molimo vas da se obratite servisnoj službi www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr, pitati za pomoć:

Napomena: odraz svjetla i različite zasloni mogu dovesti do toga da boja robe na slici malo razlikuje od stvarne.Dopuštena pogreška mjerenja je +/- 1- 3 pogledajte

O povratne informacije

Ovaj komplet mlaznica za sapun za pranje visokog tlaka radi s bilo lavaboom visokog tlaka 1500-4000 funti po kvadratnom inču s быстроразъемными spojnice 3/8 inča.On se nalazi između 3/8-inčni ispušni otvor pumpe i 3/8-inčni crijeva visokog pritiska.

Sadržaj pakiranja:

2. Molim vas, napišite vašu punu adresu isporuke s točnim brojem telefona i poštanski broj, pogotovo kupci iz Rusije i Bjelorusije, molimo vas da potvrdite svoje puno ime.

Ekspresna dostava uključuje DHL, EMS, www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr premium isporuku i posebne linije, kao što su Aramex.To traje oko 7 dana.(To odgodio, ako vaša zemlja će se suočiti s nekom problem, štrajkom radnika, vremenskih uvjeta i tako dalje.)

brzi priključak 3/8 inča

boja: Kao što je prikazano na slici bojom

Odljev Navoj 3/8 inča (otvoreni)

veličina: Crijevo: 3 metra

10 metara crijeva s filtrom smješteni u kontejner za kemikalije

Protok: Navoj 3/8 inča (otvoreni)

4. Pružamo kako poštanske dostave, tako i isporuku.Za većinu zemalja poštanska dostava traje oko 25-35 radnih dana, a za neke zemlje, kao što su Brazil, Peru, duže.

1. Poslat ćemo naloga što je prije moguće u roku od 2-5 dana (osim vikenda i državnih praznika), kao i samo plaćanje će biti završen u normalnom načinu rada.

3 x mlaznica za sapun

O nabavi

2. Ako imate bilo kakvih pitanja ili niste u potpunosti zadovoljni svojim upućivanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati nas kontaktirate prije nego što ostavite negativan komentar.Smo riješili ovaj problem, da vas zadovoljiti.

Materijal: Plastika + mesing + plemeniti čelik

Ввинчивающийся ventil za sigurno preklapanja toka

3. Molimo, imajte na umu da mi nismo odgovorni za carine.Molim vas, učinite carinjenje sami.

Robustan dizajn - dolje injektora razlikuje visoke čvrstoće i trajati dugo vremena.

Minimalna brzina rotacije: 2

• Certifikacija: Nema