Taktičke Rukavice Vojna Oklopna Rukavica Ulične Страйкбольные Borbene Rukavice Za Gađanje Muške Sportske Rukavice S Punim Prstima

4. Prikazane slike nisu stvarni proizvod i namijenjeni su samo za vašu referencu.

Garancija

Poboljšana traka s njenim daje dodatnu snagu.

6. Ako niste primili svoju narudžbu po isteku 30 dana od datuma plaćanja, molimo kontaktirajte nas.Mi отследим vaše narudžbe i vas kontaktirati što je prije moguće.Naš cilj je zadovoljstvo kupaca!

Nemoguće riješiti problem, ako mi o njima ne znamo!

Rukavice, Rukavice za trčanje, Rukavice za jahanje, Vrtne rukavice, Zaštitna odjeća i tako dalje.

Naši

4. Mi ćemo poduzeti sve troškove dostave ako je proizvod (e) ne odgovara tvrdio.

Vi se slažete sa svim gore navedenim pravilima prilikom naručivanja na www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr!

Boja: Crna / Zelena / Smeđa /Srebrno-Siva /Camouflage / Kamuflaža džungle

Veličina: S/M/ L / XL

3. Mi ćemo vam povrat novca u punom iznosu dobitne oklade pri primitku robe u izvornom stanju i ambalaži sa svim stražnjim sobama i dodatnu opremu koju je u paketu, nakon što je kupac i prodavatelj gosti otkazati transakciju sa www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr.ILI možete odabrati zamjenu.

Mi održavamo visoke standarde kvalitete i nastojimo 100% zadovoljstva kupaca!Povratne informacije je vrlo važno.Molimo vas da nas kontaktirate odmah, PRIJE nego što ostavite nam neutralnu ili negativnu povratnu informaciju, kako bismo osigurali vaše zadovoljstvo.

1. Imate 7 dana da nas kontaktirate i 30 dana da se vrati ga s datumom primitka.Ako je roba na raspolaganju više od 7 dana, on će se smatrati koristilo, a mi NE ćemo IZDATI vam POVRAT novca ILI ZAMJENU.Iznimka se NE događa!

Otpremna

JAMSTVO ISTEKLI.

2. Neispravan proizvod mora biti tvrdi i vraćen u roku od jamstvenog roka (i, po mogućnosti, u originalnom pakiranju).Morate nas obavijestiti u čemu je kvar, i navedu broj vaše narudžbe.MI NE РЕМОНТИРУЕМ I NE ZAMIJENITI ROBU NA

Troškove dostave plaća kao prodavatelja i kupca na pola.

7. Rok isporuke:

5. VRIJEME ISPORUKE USLUGA pružena od strane prijevoznika i ne uključuju vikende i praznike.Vrijeme putovanja može promijeniti, posebno u sezoni praznika.

2. Svi vraćeni proizvodi moraju biti u originalnom pakiranju, i trebali bi nam dati broj za praćenje isporuke, specifičan razlog za povratak i identifikator vaše narudžbe.

Predmet: Taktičke rukavice s krutom svoje zglobove

2. Narudžbe se obrađuju pravodobno nakon potvrde plaćanja.

1. 12 mjeseci jamstva proizvođača za neispravne proizvode (osim za predmete oštećene i/ili nepravilno korištenih nakon primitka).Na pribor, jamstvo 3 mjeseca.

Značajke: Koristite visokokvalitetne tkanine od mikrovlakana, možete koristiti tampon gumena šaka.

Povratak i Povrat sredstava

Pružaju potpunu zaštitu, pogodan za bilo koju prigodu, kao taktičke rukavice, vojne rukavice, lovačkih

1. DOSTAVA ŠIROM SVIJETA. (Osim nekih zemalja i APO / FPO)

rukavice, štitnici moto rukavice, rukavice za vožnju, Planinarske Rukavice, radne rukavice, Ribolov

3. Šaljemo samo na potvrđena adrese rezervacije.Adresa vaše narudžbe MORA odgovarati adresi isporuke.

Materijal: Polistiren + Pamuk + Mikrovlakana + Guma

• Klasifikacija vrsta aplikacija: taktičke rukavice
  • Klasifikacija: Radne Rukavice
  • Sadržaj komponente: više od 96%