Ispis glava printhead pogodan za EPSON LQ1900K2 2180 LQ2190 LQ1900K2H LQ1900K2 + 1900k2 LQ2180 1900KIIH 1900K2H 1900KII

Distributer:

Ako je vaša narudžba primljena, i to nije ono što ste naručili, ili vaš proizvod neispravan proizvođača, molimo vas, kontaktirajte nas u roku od 7 radnih dana.

Dostava

Obećavamo 3 mjeseca garancije, ako postoji bilo koji problem u roku od 3 mjeseca, molimo, kontaktirajte nas za zamjenu ili povrat novca!

upućivanje uključuje: 1 komad

Ako imate bilo kakvih pitanja, molimo vas pošaljite nam poruku na www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr.Jer je vremenska zona je drugačiji, mi ćemo odgovoriti na sva vaša pitanja u roku od 24 sata

1. Šaljemo robu širom svijeta uobičajene prilagođeno prioritetno s отслеживающим brojem.

Pravila povrata

Na primjer (www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr Standardna dostava, YANWEN Air registrirana, 4PX Air registrirana, China Postal registrirana, ponekad USPS)

Kupac mora platiti troškove povratne prijevoz (objašnjeno u svakom konkretnom slučaju).Molimo vas, kontaktirajte sa mnom, prije nego poslati robu nazad, točna adresa za dostavu mora biti potvrđena.Molimo vas, pobrinite se da je roba preuzeta u dobrom stanju i u originalnom pakiranju.

Molimo, pošaljite plaćanje u roku od 3 dana nakon završetka ponude ili kupnju.Ako očekujete bilo kakve kašnjenja u plaćanju, molimo vas, javite mi.

Molimo vas, javite nam, prije nego što ostavite bilo kakve negativne recenzije, molimo vas, dajte nam priliku riješiti bilo koji problem, i mi ćemo se potruditi da zadovolji vaše potrebe.

Ispis glava printhead

3. Proizvod će biti isporučen u roku od 1 radnog dana nakon potvrde plaćanja.Dostava obično traje 7-13 radnih dana doći do većine drugih destinacija širom svijeta, ali u nekim rijetkim slučajevima, ili zbog carinskih kašnjenja to može potrajati dulje vrijeme, posebno u zemljama kao što su Rusija, Brazil, Italija i tako dalje Molimo kontaktirajte nas ako niste primili paket u roku od 3 tjedna.

Mi također možemo uzeti posebne ponude distributer za veliko narudžbe, molimo kontaktirajte nas putem e-maila.

2. AKO VAM JE POTREBAN BRŽI PRIJEVOZNIK, MOLIMO, KONTAKTIRAJTE NAS ZA DODATNE POPUSTE UPS/DHL/FEDEX.NUDIMO FEDEX.

Ako je dokazano da je to pogrešan proizvod ili on ima mana proizvođača, molimo, pošaljite proizvod natrag, a mi ćemo vam poslati zamjenu za besplatno.

Naši

Vaše povratne informacije su vrlo važne za nas, pozitivne naši visoko cijenjeni.

Korisnička podrška

O jamstvu za proizvod

Plaćanje

Primamo nekoliko načina plaćanja: debitna/kreditna kartica, QIWI, WebMoney, Yandex.Novac, SMS, Ebanx, PPRO, Mercado Pago, PayPal, Doku, Mpesa, Klarna, Plaćanje u gotovini, bankovnom doznakom/ bankovni transfer / TT, Western Union, pouzeće, rate itd.

PS: Molimo vas, pobrinite se da je dostava adresa ispravna prilikom plaćanja, ako trebate promijeniti adresu, morate nas kontaktirati u roku od 8 sati, napraviti promjene da pošiljka nije mogla biti promijenjen nakon što pošaljete na krivu adresu.(Ne primamo nikakve promjene adrese e-pošte)

napomena!Osumnjičenici detalj, nije nova, извлеченная od koristi i korištenju pisača

• kompatibilan serijski broj: 1900KIIH
  • Naziv: КаоДуРен