Možete oslobađajući Original: Eruru Bunny Girl VER.1/4 Seksi djevojke Anime PVC Figure igračke Anime lik odraslog Model lutke Pokloni

4 969.15 kn

4. Pitanje: što ako pošiljka ne može biti primljena?

Zemlja-proizvođač anime: Japan

S obzirom da postoji mnogo modela anime likova, ako ne možete pronaći u našoj trgovini možete postavljati nam pitanja.Mi ćemo se potruditi da vam pomogne i to tako da ste zadovoljni.Ako se osjećate dobro nakon primitka robe, mogli ste ostaviti nam dobar komentar?Vaša podrška - naš je najveći motiv!Puno vam hvala.

Dobrodošli u trgovinu MODEL UMJETNOSTI JIU XUAN!!!

Mi koristimo ambalažu od пенопластовой kutije, čvršće, bolju zaštitu proizvoda, možemo obraniti osam uglova kutije, kako bi se osigurala dosljednost kutije

O: Nakon primitka kurirskim mi ćemo doći u kontakt sa službom za podršku kupcima što je prije moguće.U skladu s opisanim vama problemima mi ćemo aktivno ih riješiti za vas.Molimo vas, budite sigurni i neka vam zadovoljavajući odgovor.

Od anime:

3. Pitanje: kakva je logistika će se koristiti za slanje?

Stvarna slika je prikazana ispod ⇊

A: Da, to je izvorna slika, obično sa originalnom pakiranju mjenjač

Pakiranje: Sa originalnom kutijom / bez originalne kutije

6. Pitanje: što učiniti ukoliko je ambalaža oštećena ili proizvod ima problema?

Prikaz proizvoda:

5. Pitanje: Što trebam učiniti ako pošiljka ne dolazi u dugo vremena?

Zaključak

1. Pitanje: je li shema akcija originalni?

Sada na raspolaganju

O: Standardna dostava www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr osigurava puno praćenje i jamstvo na sve pošiljke.Ne brini.Ako pošiljka nije obnovljeno dulje vrijeme, obratite se službi za podršku korisnicima ili koristiti za logistiku soba za traženje informacija o praćenju.

2. Pitanje: koje vrste ambalaže koristi

A: www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr je glavni standard za isporuku

čest problem

Način pakiranja: Mi koristimo ambalažu od пенопластовой kutije, možemo učinkovitije zaštititi proizvodi, značajno se smanjila šteta, možete biti sigurni da kupujete!

Veličina proizvoda: 45 cm

Materijal: PVC/ABS/ Rafting

Odgovor: nakon što je upućivanje će stići u predmet isporuke, možete doći ili otići u najbliži poštanski ured, da provjerite parceli od отслеживающим brojem, a zatim pokupiti svoju parcelu.

Uvod proizvoda:

Odgovor: mi koristimo пенопластовую ambalažu, koja se može učinkovito zaštititi proizvode u ambalaži i znatno smanjiti štetu.

100% Pravi originalni Pravi posao je tanka, a dogovor je i bolje

• Brend: Oslobođenje
  • Materijal: PVC
  • Stanje: Proizvode, dostupni na lageru
  • Stupanj završetka: Gotovi proizvodi
  • Tip elementa: Model
  • Preporučena dob: 18+
  • Tip verzije: Prvo izdanje
  • Tema: Film i tv
  • Serijski broj Mfg: Montaža /Skupština
  • Certifikacija: Nema
  • Daljinski upravljač: No
  • Originalno pakiranje: DA
  • Zaštitni atribut: Gotovi proizvodi
  • Spol: Unisex
  • Po izvoru animacije: JAPAN
  • Vrsta marionete: Model

Oznake: Vlastiti lik uvez, brojke sonico, oslobađa lik zeca, риноа srčani slika, minus nula.