Bluetooth adapter klase snage 1, prijemnik-predajnik Bluetooth, bez vozača za Win8 ili veći domet prijenosa od 100 m

1. Poslat ćemo naloga što je prije moguće u roku od 2-5 dana (osim vikenda i državnih praznika), kao i samo plaćanje će biti završen u normalnom načinu rada.

2. Za veliko/direktne narudžbe, ako imate bilo kakve ideje o cijenama ili pakiranje, molimo vas da nas kontaktirate unaprijed, mi ćemo vam pružiti najbolju uslugu, kako bi se zadovoljile vaše zahtjeve.

Prilagodnik Za Bluetooth V5.1 sučelje USB2.0 može nositi trenutne podatke i audio podaci između RAČUNALA i različitih Bluetooth uređaja.

Podržana sustav: Windows 7/8/10/11 (bez vozača za Win8 i gore, plug and play)

1. Za naručivanje direktne isporuke, molimo vas, označite "izravne rezervacije isporuku," mi smo poredane prioritete.

Mi smo pouzdan prodavač, i imamo profesionalna aftermarket za sve naše običaje.Ako imate bilo kakvih pitanja u vezi vaše narudžbe, molimo vas da nas unaprijed kontaktirate, mi ćemo uvijek biti ovdje dok ne dobijete zadovoljan odgovor.

Boja: crna

O povratne informacije

Ako naiđete na bilo kakav problem prilikom plaćanja, molimo vas da se obratite servisnoj službi www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr, pitati za pomoć:

2. Molim vas, napišite vašu punu adresu isporuke s točnim brojem telefona i poštanski broj, pogotovo kupci iz Rusije i Bjelorusije, molimo vas da potvrdite svoje puno ime.

1. Molimo vas da pažljivo provjerite upućivanje i roba, kada ste dobili da biste bili sigurni da nemate problema.

Snaga rf odašiljača: + 6 dbm (razina 1)

O послепродажном održavanje

Potpuno unatrag kompatibilan s tehnologijom Bluetooth specification 2.0, Bluetooth 3.0 i Bluetooth 5.0.

Osjetljivost: -86dBm @ 0,01% BER

Raspon frekvencije: 2,402 G-2,480 D

Sadržaj pakiranja:

O nabavi

Temperatura: od -20 Celzija do +70 celzijevih

Ekspresna dostava uključuje DHL, EMS, www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr premium isporuku i posebne linije, kao što su Aramex.To traje oko 7 dana.(To odgodio, ako vaša zemlja će se suočiti s nekom problem, štrajkom radnika, vremenskih uvjeta i tako dalje.)

Samo navedena sadržaj upućivanje, druge robe nisu uključeni u cijenu.

Specifikacija Za Bluetooth

V5.1 podržava dvojni način, сверхнизкое potrošnju energije,

1 x Priručnik na engleskom jeziku

Više prijenosa: za prijenos udaljenost 100 metara (bez blokade), jak signal.

Struja u stanju čekanja (spojen): 0,4 ica

Radna struja: Ovisi o profilu, tipičan 22 ma

Napon napajanja: 5 v istosmjerne struje (Max. 5,75 U)

Stabilna brzina prijenosa: brzina prijenosa 3 Mbit/ s, koja omogućava brzi prijenos datoteka i audio zapise.

4. Pružamo kako poštanske dostave, tako i isporuku.Za većinu zemalja poštanska dostava traje oko 25-35 radnih dana, a za neke zemlje, kao što su Brazil, Peru, duže.

Pružamo dobar proizvod po najboljoj cijeni, mi podržavamo veleprodaja/direktan nalog za isporuku

2. Ako imate bilo kakvih pitanja ili niste u potpunosti zadovoljni svojim upućivanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati nas kontaktirate prije nego što ostavite negativan komentar.Smo riješili ovaj problem, da vas zadovoljiti.

Vlažnost: 10%-90% bez kondenzacije

Prihvatite čip RTL8761B, двухрежимную prijenos.

Materijal: Metal + ABS

1 x Bluetooth Adapter klase 5.1 snage 1

Сверхнизкая kašnjenje, ultra-brzi komunikacija, intelektualni buđenje u snu i uštede energije, 24-bitni CRC provjera za zaštitu od smetnji, adaptivna promjena frekvencije za smanjenje preslušavanja.

Vanjska antena se koristi za povećanje dometa prijenosa, postizanje standarda Bluetooth klase 1 i prijenos na сверхдальние udaljenosti od 100 m

Radno okruženje

3. Molimo, imajte na umu da mi nismo odgovorni za carine.Molim vas, učinite carinjenje sami.

O Plaćanju

Sučelje USB2.0 od šireg

1 x cd sa upravljačkim programima

O nama

Napomena: svjetlo za snimanje i razne zasloni mogu dovesti do toga da boja robe na slici malo razlikuje od stvarne.Dopuštena pogreška mjerenja je +/- 1- 3 pogledajte

Standard: Bluetooth V5.1

3. Ako nema problema, molimo vas da ostavite nam 5 zvjezdica pozitivne kritike.

• Naziv: ЛИНЕПАУАЙО
  • Certifikacija: Nema