Za Sony VGC-JS18H Univerzalni matična ploča MBX-197 1P-009BJ00-6012 Matična ploča je 100% testiran u potpunosti radi

1 149.33 kn

vrijeme dostave

Slika matične ploče:

Prije nego što izvrši uplatu, pobrinite se da je vaša adresa ispravna.

Ako imate bilo kakvih pitanja ili nedoumica u vezi vaše narudžbe, molimo kontaktirajte nas putem e-maila ili Trandemanger, ili ostavite poruku na naručivanje, a mi ćemo vam odgovoriti u najkraćem mogućem roku!

2. Naše cijene ne uključuju carine na odredištu.Mi ćemo biti odgovorni za kineske granice.Deklaracija vrijednosti na carini mi ćemo pokušati podnijeti zahtjev za proizvode s niskim troškovima.Ako vam je potrebno reći istinu, molimo vas da ostavite poruke da podsjeti

2. Iz sigurnosnih razloga, mi ćemo poslati nalog samo na adresu dostave koju ste potvrdili na www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr.

1. Poslat ćemo matičnu ploču u roku od 3-5 dana nakon što je www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr potvrđuje plaćanje kupca.

3. Elektronički proizvodi zahtijevaju profesionalnu tehnologiju.Ako ste profesionalni stručnjak za popravak računala, predlažem vam da se obratite službi za podršku korisnicima za postavljanje matične ploče.Ako pregori matična ploča iz tog razloga, mi ne pružamo jamstveni servis.

Kod matične ploče: VGC-JS18H

3 Ako niste zadovoljni s našim proizvodima, molimo vas, ne otvarajte nikakve sporova i me kontaktirajte u bilo koje vrijeme.Mi ćemo se potruditi da vas zadovoljiti.

Uvjeti: 100% rad,

Jamčimo da su svi proizvodi su testirani i u dobrom stanju prije slanja.

plaćanje

1. Primamo bankovni transferi, transferi tvrtke i plaćanje kreditnom karticom.

5. Ako niste sigurni odgovaraju li matične ploče, molimo, pošaljite sliku vaše matične ploče korisničku podršku, potrebno je da potvrdite informacije o vašem računalu

Model matične ploče: MBX-197

Jamstveni rok: 30 dana

2. Ako kupac će kupiti onaj proizvod, vi platite sve troškove dostave

opis proizvoda:

4. Postoje različite matične ploče istom modelu.U svom profilu matične ploče sam je fotografije matične ploče.Molimo vas da pažljivo provjerite podudaraju li matične ploče

obratite pozornost! !! !!

Poštovani kupci, nakon kupovine matične ploče, molimo da se obratite službi za podršku korisnicima da potvrdite odgovara li matična ploča sa vaše matične ploče, mi ćemo poslati što je prije moguće, hvala na suradnji

Mi ćemo odabrati način dostave, ovisno o zemlji kupca, obično isporuke je 20 dana

2. Provjerite ima li oštećenja na ambalaži nakon primitka robe.Ukoliko je ambalaža oštećena, molimo vas, napravite fotografiju i ostavite karticu.

3. Uplata mora biti izvršena u roku od 7 radnih dana nakon završetka aukcije.

1. Prije narudžbe, molimo, obavezno odredite željeni model matične ploče.Ako se pogreška prilikom kupovine došlo zbog krivnje kupca, mi ne ćemo platiti naknadu.

Tip modula memorije: DDR2

Kompletan test: da

1. Ako je matična ploča u kvaru, kupac može zamijeniti proizvod ili vratiti na matičnu ploču, a mi ćemo vam vratiti puni iznos.

Dobrodošli u tvrtku Yuteng Technology Co., Ltd.!

Usluge nakon prodaje

3. Šaljemo na međunarodne regije putem DHL/UPS/EMS/FedEx/TNT/Swiss Post/Aramex/ePacket u skladu s različitih područja, koristeći različite načine dostave.

• Model grafičkog procesora: Ostalo
  • Kompatibilan Brand: SONY