(možete odabrati boje) 3 # najlon nevidljiva munja, 60 cm, munja sa zatvorenim krajem, 20 kom., haljine/hlače, skriveni zatvarač za odjeću

· Ako vam je hitno potrebno da se roba ili usluga Pošte Kina ne odnosi se na svoju zemlju, možete odabrati express shipping putem DHL, UPS, TNT, FedEx, EMS.U principu, uz pomoć UPS Worldwide Express Saver možete dobiti slanje u roku od 1-3 radna dana nakon što je poslat ćemo slanje, ali je skuplji; putem DHL, UPS, TNT, FedEx dostava traje 3-5 radnih dana.Na EMS dostava do vašeg traje 5-8 dana.

Efektivna duljina iznosi 56 cm = 22,04 inča .

molimo, ne oklijevajte, javite mi.

· Ako niste zadovoljni iz bilo kojeg razloga, molimo vas da nas kontaktirate prije nego što ostavite neutralnu ili negativnu povratnu informaciju.Mi ćemo učiniti sve što je moguće kako bi riješio problem, sve dok ne budete zadovoljni.Naravno, mi ćemo ostaviti vama pozitivnu ocjenu i svoj любезную pomoć.

11,99 dolara 13,99 dolara od 29,99 dolara $ 4,99 5,99 DOLARA 13,99 DOLARA 5,38 dolara $ 4,99 4,99 dolara 22,66 dolara 22,66 dolara 5,99 dolara

transformacija: 1 inč = 25,4 mm ili 1 mm = 0,0393 u.

· Zadovoljstvo kupaca je vrlo važno za nas.Ako ste zadovoljni dobivenim proizvodima, molimo, ne zaboravite da ostavite nam pozitivnu ocjenu i dobre detaljne procjene prodavatelja.Pozitivne kritike su zaista vrlo, vrlo važna za nas! · Vaše zadovoljstvo je naš prioritet!

· Možemo poslati proizvode u roku 3-7 radnih dana, nakon primitka pročišćena plaćanja.Svaka upućivanje će imati broj za praćenje vaše praćenje.

· Kako samo povrat će biti primljen, poslat ćemo vam povrat novca.

Plaćanje

MI SE BRINEMO O KVALITETU, KOLIČINI I STRUČNOSTI!

· Ako je roba dostavljena u praznicima, datum isporuke će biti odgođen.Ako ste nezadovoljni kašnjenjem isporuke, molimo vas da ne ostavljate nam negativnih mišljenja o tome, jer to nije naša greška.Molimo, pošaljite nam, i mi ćemo kurirske tvrtke.

Uvjeti dostave

· Molimo, imajte na umu da mi nismo odgovorni za povrat, koji su izgubljeni u vrijeme isporuke.Molimo, pošaljite povrati u odgovarajuću ambalažu.

· Ako uređaj it em oštećen, molimo vas, vratite ih u roku od 10 dana za zamjenu.Molimo vas, priložite brodskog račun.

Najlon

1. Mešovita zbirka maksimalno 20 boja! 25 boja po vašem izboru. 2. Molimo vas, ostavite nam poruku o broju boja i količini koja vam je potrebna, ili mi poslati slučajno.

Materijal:

Detaljne informacije o proizvodu

Dobivate 20 kom./lot tog proizvoda po cjeniku

· Ako ne primite robu u roku od 30 dana nakon što smo poslali pošiljke, molimo vas da nam se direktno.Mi ćemo s tobom, da dopusti to.Molim vas, vjerujte nam, mi ćemo pružiti najbolju uslugu sa iskren stav.

Ako želite više pojedinačnih boja ili сочетаете nekoliko boja,

Veličina:

· kada ste se vršiti plaćanje, uplata se jednostavno prevodi na posredništvo, a ne na naš račun.Molimo vas, ne zaboravite da potvrdite narudžbu, kada ste dobili robu u dobrom stanju.

· Za besplatnu dostavu naš standardni način dostave-Mail Kine.Obično dostava u većini zemalja traje 10-25 dana.Ali u nekim zemljama ili ruralnim područjima ovo može trajati još više vremena zbog нечастых letova zrakoplovne tvrtke ili inspekcije na carini.

Naši

Ukupna duljina iznosi 60 cm = 23,62 inča.

Količina:

Pravila povrata

· www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr Escrow - jedna od vodećih treće strane platforme za online plaćanja. Escrow omogućuje vam sigurno platiti online, ne otkrivajući podatke vaše kreditne kartice.Također možete pratiti dostavu vaše narudžbe i plaćanje će biti poslati davatelju tek nakon što potvrdite da ste primili slanje.

· Mi ćemo isporučiti robu na adresu dostave koju ste ostavili u www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr.Da bi mogli normalno dobiti parcelu, molimo vas da pažljivo unesite svoju adresu za isporuku.

· U roku od 5 dana, ako je roba nespojivo, prikladni za korištenje ili je oštećen, ali vi ih niste zadovoljni, možete vratiti robu u njihovom originalnom pakiranju i na dobre uvjete za 100% povrat, osim troškova isporuke i naknade za obradu.

· Možete nam platiti preko www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr Escrow kroz svoju bankovnu karticu.Potpuna uplata mora biti izvršena u roku od 15 dana nakon narudžbe.

VELIKE NARUDŽBE POČINJE OVDJE!

• Tip proizvoda: Munja
  • Efektivna duljina: 56 cm = 22,04 u.
  • Materijal: Plastika
  • Ukupna dužina: 60 cm = 23,62 u.
  • Plastični tip: Najlon
  • Broj modela: lymc-60-25
  • Lice: Nevidljivi
  • Naziv: AXHSR
  • Tip zatvarač: Skori kraj
  • Boja: Mješoviti
  • Korištenje: Torbe, Komad odjeće, Kućni Tekstil

Oznake: haljina скритс slika, preliminarni testovi plastične hlača, grudnjaci ženske plastične, usb led lampa 60 cm, narančaste plastične hlače, čarape nevidljive, ženske 35 veličina, bluza s punim скритом, plastične hlače australija, поясная torba na neviđeno munje, stropna svjetiljka 60 60cm.