28 mm Posebna Звездочетная Akril Gumb sa štrasom s koljenica straga, Pomiješan Boje za Centar Cvijeta, Povez za glavu

541.42 kn

Dogovor iz gumbe, akrila i bisera

Vruće Tipke Prodaje

Kad vidite, da se na www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr nema informacija o praćenju nakon toga, kako mi ćemo brod vašu narudžbu, molim vas, ne brinite.Informacije o praćenju ne može biti prikazana na www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr nakon slanja narudžbe.Obično, za prikazivanje potrebno je oko 3-10 radnih dana.Molimo vas, budite više strpljiv, čekati s toga, hvala za vašu suradnju.

Garancija i povrat

Povratne informacije i Kontakti

Neke vrste akrila gumbe sa štrasom

2 Express:

3 zadržavamo pravo da odbije bilo povratku prema našim razloga.

Obično šaljemo putem DHL-a.Ali ako je vaša adresa uklonjena za DHL, a vi ste odabrali DHL-om za isporuku, možemo poslati drugi express-kompanije kao što je EMS, FedEx, TNT, Aramex ili UPS-a, molim vas, imajte na umu.

Obavijest o isporuci:

1 Molimo vas da ne ostavljate negativne ili neutralne savjet, ako se osjećate nelagodno zbog naših usluga i proizvoda, molimo kontaktirajte nas i mi ćemo učiniti sve što je moguće odmah riješiti problem za vas.

Odlično se provedite vrijeme u našoj trgovini.

Katalog Akril na gumbe sa štrasom

4 Kupac je odgovoran za trošak povratne dostave u bilo kojoj situaciji.

Posebne boje: broj 13, broj 14, broj 18 i broj 55;

2. Dimenzije ili mjere za sve predmete oko mjeri čovjeka.Izrada jednog istog proizvoda u svakom narudžbe izvan kontrole, ali mi ćemo pokušati učiniti za vas SVE što mogu.

1. Primamo veliko narudžbe i narudžbe po mjeri.Bilo koji zahtjev, molimo ne ustručavajte se kontaktirati nas, onda ćemo vam poslati detaljan prijedlog u roku od 24 sata.

5 Mi ne snosimo odgovornost klijenta za bilo kakvu štetu koja prelazi iznos novca koji kupac zapravo je platio za nas.

Molim vas, molim vas, pročitajte detaljne informacije, kao što je prikazano u nastavku, prije nego što blagajna.

(Kliknite na slike ispod kako bi vidjeli cijenu)

Molim vas, nemojte suditi o vremenu isporuke tako, kao što je prikazano na www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr, to je pogrešno.Obično, dostava u razvijenim zemljama prioritetno Hong kong, prioritetno Kine ili ePacket traje 15-45 dana.Ponekad dostava u neke zemlje će trajati čak i do 60 dana.To je univerzalni fenomen, ako ne možete izdržati, molimo vas, odaberite DHL-om za isporuku, to brže.

3 Dopuniti informacije o praćenju:

2) Tamne boje teško napraviti, raspon varijacija iznosi 5-10%, pa ne preporučujemo odaberite tamnije boje;

1 Rok isporuke:

Boja bisernih perli

2 Zajamčeno zadovoljstvo 100%, uvijek nastojimo učiniti sve što je moguće kako bi našim klijentima najbolju uslugu i proizvode.Za dobivanje bilo kakve komentare ili povratne informacije, molimo kontaktirajte nas.

Tipke različitih oblika i boja

Detalji gumbe od rhinestones

1) Sve biserne perle su oslikani u više boja, U svakoj narudžbi moguća su odstupanja u boji na 1-5%; Ako ne možete prihvatiti to, molim vas, ne kupujte.

Ako ste domaćin narudžbe, to znači da ste suglasni s našim prethodnih obavijesti o poslovima, zahvaljujemo vam na suradnji.

3. Molimo, imajte na umu da zbog razlike u vremenu izrade mogu biti manje razlike u bojama i različite šivanje ili ručni rad na proizvode od proizvođača, to je izvan naše kontrole, a mi ćemo pokušati učiniti najbolje što mogu.

Boja akrilnog rhinestones

Colour chart razlog gumb

Obavijest o narudžbi:

2 Samo neispravan proizvod će biti ponuđena na burzi ili u trgovini kredita.

1 Neispravan proizvod mora biti vraćen u roku od 14 dana od datuma isporuke.

Jednostavno odaberite boju iz tablice boja, kao što je prikazano u nastavku, tada mi ćemo učiniti za vas pojedinačni nalog!

• Korištenje: Odjeća, stezaljka za cvijeće, Bobby pin za kosu, cvjetni centar, luk za kosu, Pero
  • Inženjering: Pokrivenost
  • Ukras: Rhinestones
  • Lice: Моющийся
  • Oblik: Cijele
  • Materijal: Akril
  • Vrsta gumb: Kombinirana gumb
  • Boja: Tirkizna i Ružičasta
  • Tip proizvoda: Gumb
  • Broj modela: X140401-31
  • Stil: VRAT
  • Veličina: 28mm
  • Naziv: ИЛППУС-X

Oznake: slatka haljina na zakopčane dužine, шестиугольная gumb sa štrasom, zelena gorski kristal 28 mm, 100pc gorski kristal gumb, gumb od rhinestones 11 mm, figurica шанкса i Luffy, 8 28 mm gorski kristal crvena, gumb sa štrasom u obliku zvijezde, komad robe figurice s хвостовиками, bogata vjenčanica na zakopčane straga.