Bežični Punjenje audio Izlaz Za iPhone X Torbica Za Bateriju od 3000 mah Torbica Za smartphone Power Bank Za iphone X Torbica Za Bateriju

Izlaz Stabilan,

1 * Sjedalo za punjače

To je 3000 mah za sjedalo za punjenje uređaja iphone X

Kompatibilni устройство2: Za iphone X Torbica za bateriju

Pretvaranjem.

1. Primamo Visa, MasterCard, American Express, Moneybookers, bankovni transfer, Worldpay, Western Union, globalni bankovni transfer, i tako dalje.Ako imate bilo kakvih pitanja o plaćanju, molimo, kontaktirajte nas za savjet.

Tehničke karakteristike:

Kompatibilni устройство4: Za iPhone X Torbica za punjač

Kompatibilni устройство3: Za iPhone X Power Case

1. Molimo vas, unesite ispravnu adresu i broj telefona, kako bi se osiguralo pravovremenu isporuku robe u svoje ruke. 2. Ako ste iz Ruske Federacije, molimo vas da ostavite puno IME (sastoji se od tri dijela).PUNA adresa, uključujući i svoju državu i svoj grad, kada napraviti rezervaciju, u suprotnom, mi ne možemo biti odgovorni za svoje parcele, ako ona ne može biti isporučen.Hvala na razumijevanju! 3. Ako imate bilo kakvih pitanja o našim proizvodima ili želite otkazati narudžbu/otvoriti spor, molimo ne ustručavajte se kontaktirati na naše veliko osoblje službe za podršku korisnicima, nastojimo vašem 100% zadovoljstvo. 4. Plaćanja poreza na uvoz najavljujemo narudžbe kao dar s niskim troškovima, da bi se to izbjeglo, tako da obično kupcima ne treba ga platiti.Ali u nekim zemljama таможенник vrlo strog u pogledu poreza, plaća ih kupac će biti dužan.Ako nađete načina za izbjegavanje poreza, molimo vas, javite nam, mi ćemo učiniti sve što je moguće kako bi se izbjeglo. u suprotnom, mi ne možemo biti odgovorni za svoje parcele, ako ona ne može biti isporučen.Hvala na razumijevanju!

Kompatibilni устройство1: Za iphone X Torbica za bateriju

to je pametan sukladnosti ,

Napomena:

2. Boja proizvoda prikazanih na fotografijama, može se malo razlikovati, na zaslonu vašeg računala, jer monitori kalibrirani na različite načine.

Lik 1:

Serija Navlake za punjače

1. Sve narudžbe se obrađuju u roku od 2 radna dana nakon primitka uplate, tako da, molim vas, kupite ga što je prije moguće, tako da možemo poslati ga pravodobno nakon što napravite rezervaciju. 2. Mi ne možemo kontrolirati vrijeme isporuke, jer se obrađuje treće strane servisa, ali ako pošiljka nije stigla u roku od očekivanog vremena, molimo vas, kontaktirajte nas, mi ćemo vam pomoći pronaći ga i dati vam zadovoljan odgovor. 3. Dostupan on-line praćenje.Web stranica za praćenje: 17track.net/en/

1. SAMO pribor, mobilni telefon u kompletu nije uključena u cijenu.

2. Molimo vas da uplatite članarinu u roku od 3 dana, u suprotnom nećete biti u mogućnosti da uspješno blagajna. 3.To štiteći svoje interese, vaša uplata će privremeno ostati www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr i ne prenijet će nam do tada, dok ne dobijete svoju parcelu, a ne biti zadovoljni njime.

Popis paketa:

Izlazni napon: 5 v/1 A

Ime:

• Materijal: Abs
  • Funkcija 5: Torbica Za Bateriju Za Bežično Punjenje
  • Certifikacija: CE
  • Novi model iPhone: iPhone X, iPhone 6
  • Funkcija: Kućište napajanja, Torbica za iphone X Power Case
  • Funkcija 3: Za iphone x Torbica za bateriju
  • Funkcija 4: Torbica Za Punjač iphone X
  • Kapacitet baterije: 2000-4999 mah
  • Naziv: ZSUXTC
  • Kompatibilan Brand: Apple iPhone
  • Funkcija 6: Audio izlaz Za pretinca za baterije iPhone X
  • Funkcija 2: Za iphone x Torbica za bateriju
  • Kapacitet: 3000 mah

Oznake: banka hrane fpu 2000, telo power bank 20000 mah, ugreen 2000 power bank mah, banka hrane 20000 mah dexp, banka hrane 20000 mah romez, napajanje pd 2000 mah, napajanje mah 20000, banka hrane najviše mah, da power bank 20000 mah, banka hrane 20000 mah.