Bud Freestanding Sculpture -Sažetak Moderna Metalna Skulptura za sobe / ulice, Stol i Ukras za stol, Moderna Središnji dio

2. Svi vraćeni proizvodi moraju biti u originalnom pakiranju, i trebali bi nam dati broj za praćenje isporuke, specifičan razlog za povratak i poštanski broj.

8. Rok isporuke: 15 ~ 60 dana

5. VRIJEME ISPORUKE USLUGA pružena od strane prijevoznika i ne uključuju vikende i praznike.Vrijeme isporuke može varirati, a posebno u sezoni praznika.

Karakteristike:

1) primamo preko Alipay, West Union, TT. Sve glavne kreditne kartice prihvaćene kroz secure payment procesor ESCROW.

3. Mi ćemo vam povrat novca u punom iznosu dobitne oklade pri primitku robe u izvornom stanju i ambalaži sa svim stražnjim sobama i dodatnu opremu koju je u paketu, nakon što je kupac i prodavatelj gosti otkazati transakciju sa www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr.ILI možete odabrati zamjenu.

2. Neispravan proizvod mora biti tvrdi i vraćen u roku od jamstvenog roka (i, po mogućnosti, u originalnom pakiranju).Morate nas obavijestiti u čemu je kvar, i navedu broj vaše narudžbe.MI NE РЕМОНТИРУЕМ I NE ZAMJENJUJEM ROBA ISTEKLA GARANCIJA.

4. Prikazane slike nisu stvarni proizvod i namijenjeni su samo za vašu referencu.

Težina proizvoda: 1010 g / 35,6 oz

Originalni dizajn: umjetnik Tomfeel James Li originalni dizajn, željezna skulptura.

Ovo egzotično spektakl, gdje bi to ni bio u zatvorenom prostoru ili vani.

Robustan dizajn: konstrukcija okvira čini skulptura hrapav.

Opis:

Tehničke karakteristike:

Mi održavamo visoke standarde kvalitete i nastojimo 100% zadovoljstva kupaca!Povratne informacije je vrlo važno molimo vas da nas kontaktirate odmah, prije nego što ostavite neutralne ili negativne povratne informacije, tako da možemo na zadovoljavajući način riješiti svoje probleme.

1. DOSTAVA ŠIROM SVIJETA. (Osim nekih zemalja i APO / FPO)

Težina paketa: 1330 g / 46,9 oz

Ukras kuće: Odličan izbor za uređenje doma, to je i egzotično spektakl u hotelima, klubovima i drugim javnim prostorima.

Boja: žuta, narančasta i crvena.

To je željezna skulptura, i to je bio izvorno razvijen umjetnik Tomfeel James Lee.Umjetnik скручивает i переплетает jednostavan iron пруток, a zatim stvara uncluttered traka sa glatkim i lijepe linije.Crvena pravokutni okvir vješto kombinira s trakom, ističe optimizam ljepotu skulpture.

1. 12 mjeseci jamstva proizvođača za neispravne proizvode (osim za predmete oštećene i/ili nepravilno korištenih nakon primitka).Na pribor, jamstvo 3 mjeseca.

1 * Željezna skulptura

Nemoguće riješiti problem, ako mi o njima ne znamo!

Apstraktne skulpture: Apstraktna forma, moderna, lakonski i moderan.

Materijal: Željezo

3. Šaljemo samo na potvrđena adrese rezervacije.Adresa vaše narudžbe MORA odgovarati adresi isporuke.

Vi se slažete sa svim gore navedenim pravilima prilikom naručivanja na www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr!

7. Zbog stanja zaliha i razlika u vremenu, mi ćemo brod vašu robu sa našeg prvog dostupnog skladišta za brzu isporuku.

Skulptura сварена profesionalni majstor.Traka je izložena u slikarstvu, a boja popunjava nagibom od žute i narančaste boje.Površina je visokog sjaja i ne hrđa.

Veličina pakiranja: 41 * 16 * 24 cm / 16.1 * 6.3 * 9.4 u

4. Mi ćemo poduzeti sve troškove dostave ako je proizvod (e) ne odgovara tvrdio.

6. Ako niste dobili svoj teret u roku od 30 dana od dana uplate, molimo, kontaktirajte nas.Mi отследим slanje i vas kontaktirati u što kraćem roku sa odgovorom.Naš cilj je zadovoljstvo kupaca!

Veličina proizvoda: 38* 13 * 50 cm / 14.9 * 5.1 * 19.7 u

2) Uplata mora biti izvršena u roku od 3 dana od narudžbe.

3) Ako ne možete rezervirati odmah nakon završetka aukcija, molim vas, pričekajte nekoliko minuta i pokušajte ponovo. Uplate moraju biti završeni u roku od 3 dana.

1. Imate 7 dana da nas kontaktirate, a 30 dana za povrat proizvoda od datuma njezina primitka.Ako ovaj proizvod je na raspolaganju više od 7 dana, smatra se da je koristilo, a mi NE ĆEMO IZDATI vam POVRAT novca ILI ZAMJENU.Iznimka se NE događa!Troškove dostave plaća kao prodavatelja i kupca na pola.

2. Narudžbe se obrađuju pravodobno nakon potvrde plaćanja.

Odličan radinost liječenje: Traka izložena u slikarstvu, a boja popunjava nagibom od žute i narančaste boje.Površina je visokog sjaja i ne hrđa.

Popis paketa:

• Regionalna posebnost: Europa
  • Materijal: Metalne
  • Tema: MASKOTA

Oznake: skulptura kipa svetog, skulptura suvremene crne boje, moderan moderna skulptura, kip skulptura geometrijski, tablica moderna skulptura ljubav, lezbijska umjetnička skulptura, azijski kip skulptura, moderna drvena skulptura, moderna umjetnost lego, moderna skulptura liu.