Pneumatski pick-Up Trake Vlaknastog Upotrebu Ambalaže za Pakiranje Traka Od Poliesterskih Vlakana strojevi za Pakiranje strojevi Za proizvodnju Стекловолоконной Trake XW50

14 775.45 kn 10 047.32 kn

3. Mi ćemo vam povrat novca u punom iznosu dobitne oklade pri primitku robe u izvornom stanju i ambalaži sa svim stražnjim sobama i dodatnu opremu koju je u paketu, nakon što je kupac i prodavatelj gosti otkazati transakciju sa www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr.ILI možete odabrati zamjenu.

3. Ako ne možete rezervirati odmah nakon završetka aukcija, molim vas, pričekajte nekoliko minuta i pokušajte ponovo. Uplate moraju biti završeni u roku od 3 dana.

2. Neispravan proizvod mora biti tvrdi i vraćen u roku od jamstvenog roka (i, po mogućnosti, u originalnom pakiranju).Morate nas obavijestiti u čemu je kvar, i navedu broj vaše narudžbe.MI NE РЕМОНТИРУЕМ I NE ZAMJENJUJEM ROBA ISTEKLA GARANCIJA.

Model: BG-XW50

7. Zbog stanja zaliha i razlika u vremenu, mi ćemo brod vašu robu sa našeg prvog dostupnog skladišta za brzu isporuku.

HVALA NA POSJETI!

1. DOSTAVA ŠIROM SVIJETA. (Osim nekih zemalja i APO / FPO)

6. Ako niste dobili svoj teret u roku od 30 dana od dana uplate, molimo, kontaktirajte nas.Mi отследим slanje i vas kontaktirati u što kraćem roku sa odgovorom.Naš cilj je zadovoljstvo kupaca!

CJHZYG - to je vrhunska trgovina na kvalitetu proizvoda i usluge.

1. Mi prihvaćamo plaćanje preko Alipay, West Union, TT. Sve glavne kreditne kartice prihvaćene kroz secure payment procesor ESCROW.

Mi održavamo visoke standarde kvalitete i nastojimo 100% zadovoljstva kupaca!Povratne informacije je vrlo važno molimo vas da nas kontaktirate odmah, prije nego što ostavite neutralne ili negativne povratne informacije, tako da možemo na zadovoljavajući način riješiti svoje probleme.

Dimenzije: 145 * 153 * 320 (mm)

1. Imate 7 dana da nas kontaktirate, a 30 dana za povrat proizvoda od datuma njezina primitka.Ako ovaj proizvod je na raspolaganju više od 7 dana, smatra se da je koristilo, a mi NE ĆEMO IZDATI vam POVRAT novca ILI ZAMJENU.Iznimka se NE događa!Troškove dostave plaća kao prodavatelja i kupca na pola.

4. Prikazane slike nisu stvarni proizvod i namijenjeni su samo za vašu referencu.

Širina traka za pakiranje: 19-50 (mm)

Tip: pick-up trake Vlaknastog

2. Narudžbe se obrađuju pravodobno nakon potvrde plaćanja.

Imajte na umu:

5. VRIJEME ISPORUKE USLUGA pružena od strane prijevoznika i ne uključuju vikende i praznike.Vrijeme isporuke može varirati, a posebno u sezoni praznika.

Napomena 1: Ako je vaš regija je daljinski četvrti, morat ćete dodati nadoplatu.

Vi se slažete sa svim gore navedenim pravilima prilikom naručivanja na www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr!

Nemoguće riješiti problem, ako mi o njima ne znamo!

nakon primitka).Na pribor, jamstvo 3 mjeseca.

Maksimalna širina ambalaže: neograničeno (mm)

2. Svi vraćeni proizvodi moraju biti u originalnom pakiranju, i trebali bi nam dati broj za praćenje isporuke, specifičan razlog za povratak i poštanski broj.

3. Šaljemo samo na potvrđena adrese rezervacije.Adresa vaše narudžbe MORA odgovarati adresi isporuke.

Težina: 4,7 (kg)

1. 12 mjeseci jamstva proizvođača za neispravan proizvod (osim za predmete oštećene i/ili se koriste za druge svrhe

2. Uplata mora biti izvršena u roku od 3 dana od narudžbe.

Notice2: kada je pošiljka stigla na svoje običaje, molimo vas, platiti porez i skini parcele, ne možemo preuzeti odgovornost za bilo kakve carine ili poreza na uvoz.Hvala za vaše razumijevanje, želim vam ugodne kupovine.

4. Mi ćemo poduzeti sve troškove dostave ako je proizvod (e) ne odgovara tvrdio.

• Vrsta: Pick-up trake Vlaknastog
  • Širina traka za pakiranje: 19-50 (mm)
  • Broj modela: BG-XW50
  • Certifikacija: Nema
  • Težina:
  • Naziv: CJHZYG

Oznake: detalji press-подборщика krone, brojač 0 9 krugova, igračka pa 15, novčanik Ted балера, igračka okrugli vidi, alat od zmija postala, обвязка od дюбозной čelika, mini igračaka čelik, šetnja oko-press-подборщика sijena, pick-up slame za obuću parls.