Prsten za salvete s krunom od metalne legure u europskom stilu, stolne dekoracije, pogodan za domjenke, vjenčanja u hotelu, upscale večere i sl.

materijal: metal

Tehnologija površinske obrade: izolacija oplata

Dizajn kreativnost: europski stil

Napomena: Ovaj se proizvod ne uključuje pribor i nakit, samo proizvodi.

Razina kvalitete proizvoda: odličan proizvod

Način pakiranja: karton pakiranje

Odnosi se prostor: koktel zabave, vjenčanja, luksuzni hoteli, luksuzni restorani, nakit, pribor za obiteljski stol, odmor darove, božićni pribor

Marka: SHSEJA

Logistika: www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr standardna logistika + www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr jednostavna logistika globalna distribucija

• Lice: Ekološki prihvatljiv
  • Tip dekoracije i Pribor: Prstenovi za Salvete
  • Broj modela: GW001
  • Materijal: Metalne
  • Naziv: ШСЕЯ
  • Vrsta metala: Aluminijska legura

Oznake: prstenje za salvete s nara, jedinstveni prsten za salvete, mrežaste prstenovi za salvete, prstenje za salvete sa cvijećem, ариловое prsten za salvete, hotel "prsten za salvete", prsten za božićne salvete, prsten za salvete sa побрякушками, uređaj za rukom prstenova za salvete, prsten za salvete od agata.