Muške Zimske Sportske odijela, Toplinske Kit, Kompresijski Sportski donje rublje, Dvorane, Treninga, MMA, рашгарда, Sportski Odijelo od 1-3 predmeta, kostimi za jogging

2. Obično šaljemo vam robu preko Kina-Pošte registrirane prioritetno i www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr, ne brinući o standardima logistike.Ako vam je potrebna brza isporuka, možete odabrati komercijalne isporuku, ali oni naplaćuju dodatnu naknadu.Informacije o praćenju će biti ažuriran nakon otprilike 3 dana, a možete je pratiti na www 17track.Rusija traje 15 do 60 dana (obično parcela može se dobiti u roku od 15-25 dana).Ukrajina / Rusija / Kazahstan / Izrael traje od 25 do 60 dana (obično parcela može se dobiti u roku od 25-35 dana) Obično dostava u Sjedinjene Države, Europu i Kanadu traje 2-3 tjedna, a u zemlje Južne Amerike - od 30 do 90 dana.Ovo gore navedeno vrijeme pružamo na temelju iskustva.Molimo, kontaktirajte svog davatelja logističkih usluga kada primite upućivanje na kraju, nadam se da će prijatelji moći shvatiti.

Saznajte više o vašoj narudžbi.Nakon toga, kao da nam pokažete dva hotela s pet zvjezdica sliku, mi nudimo popust u iznosu od 1-5 dolara na vaš sljedeći red.

Korisna scena: teretana, vožnja bicikla, trčanje, fitness, sport na otvorenom, MMA muški osip garde i tako dalje

Molimo, imajte na umu razliku u 1-2 cm zbog ručnog mjerenja zbog različitih uvjeta prikaz i rasvjete.Boje mogu se malo razlikovati od onih koji su prikazani na fotografijama.

8. Ako imate bilo kakvih pitanja, molimo, kontaktirajte me u bilo koje vrijeme.Zbog razlike u vremenu, u svim zemljama, molimo vas da odgovorite u roku od 12 sati.

6. Zarada od svakog od naših proizvoda je vrlo niska, samo mi nadamo se da ćete uživati i ostavite pet zvjezdica savjet, da ga podržati, hvala.

7. Ako vam je potrebna veleprodaja, možete stupiti u kontakt sa mnom, i ja ću se brinuti za vas zadovoljavajući popust ovisno o iznosu vaše narudžbe.

4. Istezanje u četiri dimenzije, bez ograničenja

Odijelo za muškarce

1. Fotografije koje smo pokazali su 100% pravi fotografijom.

1. Prozračna sportski tkanina, četiri igle i šest linija, velika elastičnost i облегающий dizajn hlače

3. Ako dijelite naš proizvod u SNS ili Facebook, također ćemo popust od 10% ili poklon za svoj red.

1. Pozitivnu ocjenu (5 zvjezdica) je vrlo važno za nas, molimo, ostavite svoje dugoročne pozitivnu ocjenu, a 5 zvjezdica

Mi ćemo učiniti sve što je moguće, za rješavanje tih problema.

4. Nakon prijema naručenih proizvoda, molimo vas da pažljivo provjerite ga u roku od 24 sata.Ako još niste dobili informacije o roku isporuke ili drugih pitanja, molimo vas, kontaktirajte nas.

Želim vam sreću

2. Brzo se upija znoj brzo ispari, možete ga nositi udoban i moderan.

1. Dragi prijatelju, u normalnim okolnostima, mi ćemo poslati paket na dan kupovine i plaćanja.Ako je to svečana uplatu, pošaljite pošiljke u roku od 3-7 dana (radni dan).

Imajte na umu prije kupnje

2. Ako niste zadovoljni s našim proizvodima, molimo vas da nas kontaktirate prije nego što ostavite negativan komentar, jamčimo

Karakteristike

3. Elastična tkanina, быстросохнущая i prozračna

2. Obično šaljemo ovaj proizvod vam kroz Kina-Pošte registrirane antena pošte i www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr беспроблемная logistika-S1. Dragi prijatelju, nakon što vaša uplata će biti uspješan, sredstva će se održati kontrolu rizika.Možemo poslati svoje parcele u isti dan.U posebnim se slučajevima (kada, primjerice, u praznicima) šaljemo vam paket u roku od 3-7 dana (radnih dana).

5. Individualni proizvodi su dobrodošli, klijenti, koji je nakon rezervacije izravno, malo ili veliko, su dobrodošli.Ako imate bilo kakvih pitanja, bez obzira na veličinu, cijene ili materijala, molimo ne ustručavajte se kontaktirati nas, mi smo

3. U zavisnosti od veličine mjerenje veličina mogu se razlikovati na 2-3 vidi

3. Brzina carinjenja utjecati na rok isporuke.Molimo provjerite informacije o praćenju.Ako je potrebno, zatražite od svoje običaje i pomozite im proći carinjenje.To vam omogućuje da brže primiti svoju robu.

O povratne informacije

Način povratne informacije: (Ako vam se sviđa ovaj proizvod, molimo vas, dajte nam 5 počevši gostiju.Ako imate bilo kakvih pitanja, molimo, kontaktirajte nas.

Ja ću učiniti sve što je u mojoj moći da vam pomogne.

2. Zbog utjecaja materijala odjeće, prikazuje i drugih faktora mogu pojaviti manje razlike u slikama i predmetima.Konačna boja, molimo vas, pogledajte stvarni proizvod u našoj trgovini.

• sportski odijelo muška sportska odjeća: kompresijski donje rublje
  • Ogrlica za pse: O-izrez u Obliku
  • Spol: MUŽ
  • sportska odjeća kompresijski trčanje: компрессионная odjeće za muškarce, sportski sportski odijelo
  • Veličina: S M L XL XXL XXXL XXXXL plus size
  • Boja: Crna
  • Tip zatvaranja: Pulover
  • Materijal: Polyester, Elastan
  • Naziv: Zaštita od ožiljaka MMA
  • Odgovara: Odgovara točno po veličini, uzmi svoju normalnu veličinu
  • Funkcija: быстросохнущий pot / istezanje/ kompresija / prozračnosti
  • boja 1: Siva
  • Prigodna gužva: muškarac/teen
  • Sastav tkanine: 90% Poliester + 10% Elastan
  • Dužina rukava: Лонгсливы
  • Primjena: trčanje/ teretana / na otvorenom / biciklizam / joga

Oznake: muški zimski sportski odijelo, muške zimske sportske hlače, muška sportska odijela umbro, рашгард djevojke dijete, dimenzije muške sportske odjeće, muška sportska odjeća s vezom, sportski donje rublje s провисанием, рашгард ženski muški, kompatibilni sportski donje rublje, рашгард adolescencija sport.