1 Kom. Automatsko Trening Alat Za Golf, Plastični Trening Set Golf Klubova, Uređaj Se Vratili Loptu, Stroj Za Unutarnju I Vanjsku Uporabu, Izravna Dostava

Uređaj za povratak električne loptice za golf * 1

Označene stavke:

Specifikacija:

Naziv: Uređaj za povratak električne loptice za golf

S tim прецизионным machine za golf klubova vaš rad će postati vrlo jednostavan, nema potrebe za umetanje žice, za samo 2 baterije tipa AA, on može automatski odrediti i lopta može odskočiti električno.

2、 Jednostavnost rada: Simulator za točnost golf igra je vrlo jednostavan za korištenje, nema potrebe da spojite žice, potrebno mu je samo 2 baterije tipa AA, da automatski prepoznati i pobijediti loptu.

5. Savršen poklon: uređaj za povratak električne loptice za golf - savršen izbor za poklon za obitelj, prijatelje i ljubitelje golfa na očev rođendan, Dan zahvalnosti, Božić ili druge prigode i omogućuje im da uživaju u životu.

Korisna baterija: 2 AA

Materijal: ABS

Veličina: 23*18*5.6 CM/9.05*7.08*2.20 u

4. Lako je trenirati: simulator za točnost golf, bez žica ili zidova za umetanje, može se koristiti u zatvorenom ili na otvorenom, savršeno za zabavu ili odlazak u kući, u uredu, na zabavama ili na putovanjima.

Opis:

Težina: oko 350 g

3、 Proizvoljnu kontrolu: Ovaj aparat automatski vraća loptu u rupu za golf mogu se postavljati po želji kontrolirati udaljenost pritiska u skladu s potrebama prakse.

Pakiranje list:

1. Visoko kvalitetni materijal: Izrađen od visoko-kvalitetne ABS plastike, izdržljiv, lagan i prenosiv, možete ga koristiti u bilo koje vrijeme i na bilo kojem mjestu.Odlično za vježbanje kratkih udaraca, koje vam se postupno poboljšati svoje vještine.

• Broj modela: Automatsko izbacivanje Loptice Za golf
  • Izvedene niz: Drugo