1/6 Minijaturni Namještaj za dollhouse, Mini-Model Stola/Stol od punog drveta/Stol s dvostrukim pretincem, Uredski Stol, Stol Novi (Boja drveta)

3. Molimo, imajte na umu da mi nismo odgovorni za carine.Molim vas, učinite carinjenje sami.

veličina: 16,3 x 8,3 x 12,9 cm

Pružamo dobar proizvod po najboljoj cijeni, mi podržavamo veleprodaja/direktan nalog za isporuku

Materijal: crveni trešnja / masivnog drveta

Ako naiđete na bilo kakav problem prilikom plaćanja, molimo vas da se obratite servisnoj službi www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr, pitati za pomoć:

1. Poslat ćemo naloga što je prije moguće u roku od 2-5 dana (osim vikenda i državnih praznika), kao i samo plaćanje će biti završen u normalnom načinu rada.

Sadržaj pakiranja:

Ekspresna dostava uključuje DHL, EMS, www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr premium isporuku i posebne linije, kao što su Aramex.To traje oko 7 dana.(To odgodio, ako vaša zemlja će se suočiti s nekom problem, štrajkom radnika, vremenskih uvjeta i tako dalje.)

O Plaćanju

Realan dizajn i vrhunsku kvalitetu izrade

O nama

2. Ako imate bilo kakvih pitanja ili niste u potpunosti zadovoljni svojim upućivanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati nas kontaktirate prije nego što ostavite negativan komentar.Smo riješili ovaj problem, da vas zadovoljiti.

Napomena: odraz svjetla i različite zasloni mogu dovesti do toga da boja robe na slici malo razlikuje od stvarne.Dopuštena pogreška mjerenja je +/- 1- 3 pogledajte

3. Ako nema problema, molimo vas da ostavite nam 5 zvjezdica pozitivne kritike.

boje: Boje drveta/Bijela

2. Molim vas, napišite vašu punu adresu isporuke s točnim brojem telefona i poštanski broj, pogotovo kupci iz Rusije i Bjelorusije, molimo vas da potvrdite svoje puno ime.

Podrška dropshipping i veleprodaje.

1. Za naručivanje direktne isporuke, molimo vas, označite "izravne rezervacije isporuku," mi smo poredane prioritete.

2. Za veliko/direktne narudžbe, ako imate bilo kakve ideje o cijenama ili pakiranje, molimo vas da nas kontaktirate unaprijed, mi ćemo vam pružiti najbolju uslugu, kako bi se zadovoljile vaše zahtjeve.

Vaša tvrdnja je naša najveća motivacija ! ! !

Samo navedena sadržaj upućivanje, druge robe nisu uključeni u cijenu.

1. Molimo vas da pažljivo provjerite upućivanje i roba, kada ste dobili da biste bili sigurni da nemate problema.

Savjeti: Sve naše proizvode su minijature za lutkarsku odsjeka i minijaturne scene, oni NISU predmeta ili igračaka, u prirodnoj veličini.

100% Original i dobru kvalitetu s besplatnim jamstva nakon prodaje.

Savršen dodatak za dollhouse u mjerilu 1: 6 (molimo obratite pozornost na stvarne veličine)

O послепродажном održavanje

Raskošna kolekcija lutaka, odlično uz bilo koju tradicionalnu кукольному kuće

O povratne informacije

4. Pružamo kako poštanske dostave, tako i isporuku.Za većinu zemalja poštanska dostava traje oko 25-35 radnih dana, a za neke zemlje, kao što su Brazil, Peru, duže.

O nabavi

Odličan dodatak za ukras dollhouse

100% novo i visoka kvaliteta

Mi smo pouzdan prodavač, i imamo profesionalna aftermarket za sve naše običaje.Ako imate bilo kakvih pitanja u vezi vaše narudžbe, molimo vas da nas unaprijed kontaktirate, mi ćemo uvijek biti ovdje dok ne dobijete zadovoljan odgovor.

1 x Minijaturni Namještaj stol

• Preporučena dob: 12+y