Auto Prednji Branik Kutna Lampa Poklopac maglenka Poklopac Za MAZDA CX7 CX-7 2009-2011 Zamjena prednjih svjetala Prednja Hauba

Sadržaj pakiranja:

2. Ako imate bilo kakvih pitanja ili niste u potpunosti zadovoljni svojim upućivanja, molimo ne ustručavajte se kontaktirati nas kontaktirate prije nego što ostavite negativan komentar.Smo riješili ovaj problem, da vas zadovoljiti.

Samo navedena sadržaj upućivanje, druge robe nisu uključeni u cijenu.

Materijal: ABS

O nama

3. Molimo, imajte na umu da mi nismo odgovorni za carine.Molim vas, učinite carinjenje sami.

O Plaćanju

1. Poslat ćemo naloga što je prije moguće u roku od 2-5 dana (osim vikenda i državnih praznika), kao i samo plaćanje će biti završen u normalnom načinu rada.

Za MAZDA CX7 CX-7 2009-2011

Alat:

Smještaj na vozilu: Sprijeda lijevo, desno

Odlična kvaliteta i izvrsna oprema.

4. Pružamo kako poštanske dostave, tako i isporuku.Za većinu zemalja poštanska dostava traje oko 25-35 radnih dana, a za neke zemlje, kao što su Brazil, Peru, duže.

2. Za veliko/direktne narudžbe, ako imate bilo kakve ideje o cijenama ili pakiranje, molimo vas da nas kontaktirate unaprijed, mi ćemo vam pružiti najbolju uslugu, kako bi se zadovoljile vaše zahtjeve.

1. Za naručivanje direktne isporuke, molimo vas, označite "izravne rezervacije isporuku," mi smo poredane prioritete.

Jednostavnost instalacije i dugotrajnost korištenja.

O послепродажном održavanje

Podarite vašem automobilu više svjež i sofisticiran izgled

Napomena: svjetlo za snimanje i razne zasloni mogu dovesti do toga da boja robe na slici malo razlikuje od stvarne.Dopuštena pogreška mjerenja je +/- 1- 3 pogledajte

O nabavi

1. Molimo vas da pažljivo provjerite upućivanje i roba, kada ste dobili da biste bili sigurni da nemate problema.

Boja: Srebrna

Ekspresna dostava uključuje DHL, EMS, www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr premium isporuku i posebne linije, kao što su Aramex.To traje oko 7 dana.(To odgodio, ako vaša zemlja će se suočiti s nekom problem, štrajkom radnika, vremenskih uvjeta i tako dalje.)

Specifikacija:

2 x Corner Light poklopac

Vaša tvrdnja je naša najveća motivacija ! ! !

2. Molim vas, napišite vašu punu adresu isporuke s točnim brojem telefona i poštanski broj, pogotovo kupci iz Rusije i Bjelorusije, molimo vas da potvrdite svoje puno ime.

Tip instalacije: Direktna ugradnja

Ako naiđete na bilo kakav problem prilikom plaćanja, molimo vas da se obratite servisnoj službi www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr, pitati za pomoć:

Potpuno novi.Novi visoko kvalitetni proizvodi.

Tip: Kutna svjetla poklopac

Mi smo pouzdan prodavač, i imamo profesionalna aftermarket za sve naše običaje.Ako imate bilo kakvih pitanja u vezi vaše narudžbe, molimo vas da nas unaprijed kontaktirate, mi ćemo uvijek biti ovdje dok ne dobijete zadovoljan odgovor.

Pružamo dobar proizvod po najboljoj cijeni, mi podržavamo veleprodaja/direktan nalog za isporuku

Pravi spojnica Bez rezanja ili nastavaka.

3. Ako nema problema, molimo vas da ostavite nam 5 zvjezdica pozitivne kritike.

O povratne informacije

Podrška dropshipping i veleprodaje.

• Tip sučelja: Nema
  • Tip elementa: Lampe u sklop

Oznake: Poklopac prednjih svjetala prednja svjetla Za Mazda, prednji branik mazda cx7, mazda cx 7 prednja svjetla za maglu, svjetla za maglu za mazda cx7.