Priručnik Bambus Globus Zidna Lampa Ručni Rad, Pastoralna Drveni Štap, Bra Sa Špekulom, Prolaz, Vrata, Hodnik, Predsoblje, Hodnik, Kreativni Metalna Svjetiljka

1 014.11 kn 709.88 kn

2. Narudžbe se obrađuju pravodobno nakon potvrde plaćanja.

2. Svi vraćeni proizvodi moraju biti u originalnom pakiranju, i trebali bi nam dati broj za praćenje isporuke, specifičan razlog za povratak i poštanski broj.

Vrsta baze žarulje sa žarnom niti: E27

Napon: 110-240 V

Nemoguće riješiti problem, ako mi o njima ne znamo!

O komentar:

Mi održavamo visoke standarde kvalitete i nastojimo 100% zadovoljstva kupaca!Povratne informacije je vrlo važno .Molimo vas da nas kontaktirate odmah, PRIJE nego što ostavite neutralne ili negativne povratne informacije, tako da možemo na zadovoljavajući način riješiti svoje probleme.

Postoji mnogo načina plaćanja dostupnih na www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr .Možete odabrati najpovoljniji način za vas.Da bi zaštitili svoje interese, vaša uplata će privremeno ostati www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr i ne prenijet će nam do tada, dok ne dobijete narudžbu, a ne biti zadovoljni njime.

6. Ako niste dobili svoj teret u roku od 30 dana od dana uplate, molimo, kontaktirajte nas.Mi отследим slanje i vas kontaktirati u što kraćem roku sa odgovorom.Naš cilj je zadovoljstvo kupaca!

Veličina: Cm. Slika u nastavku.

Jamstvo:

1. Imate 7 dana da nas kontaktirate i 30 dana vratiti proizvod s datumom primitka.Ako ovaj proizvod je na raspolaganju više od 7 dana, smatra se da je koristilo, a mi NE ĆEMO IZDATI vam POVRAT novca ILI ZAMJENU.Ovdje nema IZNIMAKA!

4. Kupci su odgovorni za povratnu otpremu.

4. VRIJEME ISPORUKE USLUGA pružena od strane prijevoznika i ne uključuju vikende i praznike.Vrijeme isporuke može varirati, a posebno u sezoni praznika.

2. Neispravan proizvod mora biti tvrdi i vraćen u roku od jamstvenog roka (i, po mogućnosti, u originalnom pakiranju).Morate nas obavijestiti u čemu je kvar, i navedu broj vaše narudžbe.MI NE РЕМОНТИРУЕМ I NE ZAMJENJUJEM ROBA ISTEKLA GARANCIJA.

* Ova žaruljica može se koristiti u svim zemljama svijeta. * Dostupan postavljanje.Ako vam je potreban drugu boju ili drugi veličina, slobodno nas kontaktirajte prije postavljanja vaše narudžbe. * Ovaj proizvod ručni rad.Svaki od njih je jedinstven, tako da se ne može napraviti stroj "savršeno".

O Isporuci:

MOLIMO, IMAJTE NA UMU: VAŠA UPLATA NE UKLJUČUJE CARINE, LOKALNIH POREZA ILI BILO KAKVE DRUGE NAKNADE ZA UVOZ.

3. Mi ćemo vam povrat novca u punom iznosu dobitne oklade pri primitku robe u izvornom stanju i ambalaži sa svim komponentama i dodacima u paketu, nakon što je kupac i prodavatelj gosti otkazati transakciju sa www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr.ILI možete odabrati zamjenu.

Materijal: Bambus + Metal

O Plaćanju:

1. DOSTAVA ŠIROM SVIJETA. (Osim nekih zemalja i APO / FPO)

Vi se slažete sa svim gore navedenim pravilima prilikom naručivanja na www.udruga-umirovljenika-kresimirova-grada.com.hr!

8. Cijena dostave: Idite na karticu "Dostava i plaćanje", na stranici s detaljima o proizvodu i možete vidjeti detalje isporuke.Možete izračunati utovar trošak, tako da upišete potrebne podatke.Ali većina naših proizvoda će pružiti besplatnu dostavu.

3. Šaljemo samo na potvrđena adrese rezervacije.Adresa vašeg naloga mora se podudarati s vašom adresom dostave.

Povratak i Povrat novca:

1. 12 mjeseci jamstva proizvođača za neispravne proizvode (osim za predmete oštećene i/ili nepravilno korištenih nakon primitka).Na pribor, jamstvo 3 mjeseca.

iskreno pozivamo vas ostaviti pozitivan komentar za nas, ako ste zadovoljni našim proizvodom i uslugom.Pozitivne povratne informacije su vrlo važne kako za nas, tako i za vas.To traje svega 1 minutu.Hvala!

7. Zbog stanja zaliha i razlika u vremenu, mi ćemo brod vašu robu sa našeg prvog dostupnog skladišta za brzu isporuku.

• Izvor napajanja: AC
  • Karakteristike: bamboo lampa
  • Napon: 90-260V
  • Naziv: уиллустр
  • Osnovni tip: e27
  • Zona rasvjete: 3-5 četvornih metara
  • Primjena: Kuhinja, Blagovaonica, Spavaća soba, Lobiranje, Istraživanje, Kupaonica
  • Stil: Kineski stil
  • Materijal kućišta: Bambus
  • Certifikacija: CCC
  • Izvor svjetlosti: Led Žarulje
  • Garancija: 2 Godine
  • Materijal: Od pruća
  • Jesu li uključene žarulje: No
  • Vrsta instalacije: Zidna montaža
  • Korištenje: Dnevna rasvjeta
  • Tip elementa: Zidne svjetiljke
  • Broj izvora svjetlosti: 1
  • Smjer sjene: up
  • Inženjering: Ručno Vezanje

Oznake: 3d pozadine kineski žene, dječji kineskom naljepnice za zid, firma bamboo lampa, držač za apple tv 1, bamboo lampica zelene boje, viseći svijećnjak s leptirićima, lampe kineskom jedinstvene, višeslojne ručno drvo, ljubičasta svjetlost svijeta, drvene zidne svjetiljke.